×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Bonduelle: Kategoria fasol ma potencjał do dalszego wzrostu

Autor: dlahandlu.pl 09 marca 2021 10:29

Bonduelle: Kategoria fasol ma potencjał do dalszego wzrostu Fasole to segment szybko rozwijający się w Polsce/ fot. shutterstock

Fasole to segment szybko rozwijający się w Polsce z wysoką, dwucyfrową dynamiką wzrostu sprzedaży rok do roku.

Popularność fasoli rośnie - zarówno wśród miłośników kuchni tradycyjnej jak i zwolenników diety wegetariańskiej czy fleksitarianizmu. "Co ciekawe, rosnąca sprzedaż fasol wynika ze zwiększonej częstotliwości użytkowania wśród obecnych sympatyków kategorii co oznacza potencjał dalszego wzrostu którego można szukać w poszerzeniu grupy użytkowników" - wskazuje Anna Telakowiec, Dyrektor Marketingu Bonduelle. 

Źródłem sukcesu Bonduelle jest szeroki asortyment fasoli, w tym linia Gotowane na Parze, która wyróżnia się wyjątkową chrupkością i smakiem,  dzięki unikatowej obróbce, .szeroka dostępność w kanałach dystrybucji oraz inwestycje w reklamę i promowanie użytkowania produktów. 

8 marca rusza  kolejna kampania reklamowa wspierająca fasole Bonduelle w internecie. Celem kampanii jest pokazanie benefitów produktowych oraz zainspirowanie konsumentów jak włączyć fasole do codziennego menu. Kreacja w formacie video i animacji linkuje do blogu kulinarnego www. Warzywne Inspiracje, na którym utworzono dedykowaną sekcję z przepisami. Pozwala to w łatwy sposób znaleźć i skorzystać z pomysłów na dania z wykorzystaniem fasoli Bonduelle, również pod kątem zbliżających się świąt wielkanocnych.

Kampania prowadzona jest na Facebook, Youtube oraz w serwisach internetowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI