×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Znamy termin 16. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zarezerwuj datę!

Autor: PTWP - Portal Spożywczy 25 maja 2023 13:14

Znamy termin 16. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zarezerwuj datę! 16. edycja największej imprezy biznesowej Europy Centralnej odbędzie się 8-10 maja 2024 r. / fot. PTWP

16. edycja największej imprezy biznesowej Europy Centralnej odbędzie się 8-10 maja 2024 r. Ponownie spotkamy się w unikalnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Zachęcamy do zapisania terminu w kalendarzu!

Europejski Kongres Gospodarczy 2023 

16. edycja największej imprezy biznesowej Europy Centralnej odbędzie się 8-10 maja 2024 r.

Europejski Kongres Gospodarczy to:
→ 11 000 gości
→ 1200 prelegentów
→ 170 debat
→ 600 przedstawicieli mediów

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy, świata, wśród których wymienić można: unijnych komisarzy, premierów i przedstawicieli rządów państw europejskich, prezesów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne.

Europejski Kongres Gospodarczy 2023 

Jak pokazała zakończona 26 kwietnia 2023 r. XV edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, wydarzenie stale się rozrasta i uczestniczą w nim ludzie o najróżniejszych profesjach, wiedzy i doświadczeniu. Spotkać można było w kuluarach czterogwiazdkowego generała, niechybnie zmierzającego na obrady panelu poświęconego wojnie za naszą wschodnią granicą.

– Właśnie z tego wynika dialog, dyskusje, a z nich często bardzo konkretne rozwiązania – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EKG).

A hybrydowa formuła Kongresu pozwala każdemu z uczestników dodatkowo posłuchać każdej z sesji w kolejne dni. - Teraz już w dowolnym czasie można sobie odtworzyć sesje, do czego zachęcamy – kontynuuje Wojciech Kuśpik.

Na stronie wydarzenia dostępne są retransmisje ze wszystkich debat organizowanych w ramach #EEC2023 – zapraszamy do oglądania!

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI