Wiceprezes Grupy Azoty S.A. w zarządzie Fertilizers Europe

Autor: www.sadyogrody.pl 25 lipca 2022 10:54

Wiceprezes Grupy Azoty S.A. w zarządzie Fertilizers Europe dr Grzegorz Kądzielawski, wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A., wiceprezydent Fertilizers Europe

Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A. dr Grzegorz Kądzielawski został wybrany przez Walne Zgromadzenie Fertilizers Europe - organizacji zrzeszającej największe europejskie firmy nawozowe - na stanowisko wiceprezydenta na okres najbliższej kadencji, tj. lata 2022-2024.

To druga kadencja z rzędu, w której dr Grzegorz Kądzielawski został wybrany na stanowisko wiceprezydenta Fertilizers Europe.

Wiceprezes Grupy Azoty S.A. w Zarządzie Fertilizers Europe

- Rynek europejski jest ważnym rynkiem funkcjonowania Grupy Kapitałowej Grupa Azoty, stąd tak istotny jest udział w organizacjach branżowych o europejskim zasięgu, takich jak Fertilizers Europe. Członkostwo w Fertilizers Europe i aktywny udział w Zarządzie tej organizacji pozwala nam na bieżąco śledzić, ale również mieć wpływ na aktualne zagadnienia związane z europejską branżą nawozową – zarówno w kontekście efektywnej produkcji, nowych regulacji, czy też innowacji - mówi Tomasz Hinc, prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

- Dziękuję za zaufanie i wybór na kolejną, drugą kadencję na stanowisko wiceprezydenta Fertilizers Europe. To duże wyróżnienie i motywacja do jeszcze intensywniejszych działań na rzecz rozwoju Grupy Azoty i europejskiej branży nawozowej – mówi dr Grzegorz Kądzielawski, wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A., wiceprezydent Fertilizers Europe.

Wśród nadrzędnych celów Fertilizers Europe są edukacja oraz analiza wyzwań związanych z produkcją oraz stosowaniem nawozów. Organizacja w swoich działaniach kładzie duży nacisk na edukację w zakresie wykorzystywania nawozów w produkcji rolnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI