Sadownicy pomagają ukraińskim uchodźcom

Autor: ZSRP 28 lutego 2022 12:59

Sadownicy pomagają ukraińskim uchodźcom Maliszewski: Sadownicy pomogli ukraińskim uchodźcom na każdy możliwy sposób/ fot.PTWP

- W imieniu Zarządu Głównego Związku Sadowników RP chciałbym z głębi serca podziękować sadownikom, którzy przyjmują ukraińskich uchodźców do swoich domów. Już w tej chwili są Was setki i cały czas ta liczba rośnie -powiedział prezes ZSRP, Mirosław Maliszewski.

Sadownicy zapewnili ukraińskim uchodźcom nie tylko nocleg i wyżywienie czy rzeczy materialne, ale przede wszystkim namiastkę spokoju i normalności. W tym trudnym czasie jest to nieocenione.

Wojna na Ukrainie. Jakie formy wsparcia ze strony polskich sadowników?

Sadownicy pomagają ukraińskim uchodźcom 

 - Sadownicy  stanęli na wysokości zadania dziękując  w ten sposób braciom z Ukrainy za lata, kiedy to oni pomagali w naszych gospodarstwach. W całym kraju ruszyły zbiórki żywności  i innych rzeczy, każdy okazuje serce i dobroć  pomagając na wszelki możliwy sposób. Wyrażając wielką wdzięczność pozwalam sobie tez prosić o jeszcze więcej, bo w tej trudnej chwili to nasz najważniejszy obowiązek- powiedział Mirosław Maliszewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI