KOWR: Do 15 lipca producenci wina mają czas na złożenie wniosku

Autor: www.sadyogrody.pl/ KOWR 08 lipca 2021 14:03

KOWR: Do 15 lipca producenci wina mają czas na złożenie wniosku Producent wyrabiający wino powinien zostać wpisany do ewidencji prowadzonej przez KOWR/ fot. unsplash

15 lipca 2021 r. upływa termin składania w KOWR wniosków o wpis do ewidencji producentów i przedsiębiorców wyrabiających wino.

Każdy producent i przedsiębiorca, wyrabiający wino z winogron pozyskanych z upraw winorośli położonych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przeznaczone do wprowadzenia do obrotu, powinien zostać wpisany do ewidencji prowadzonej przez Dyrektora Generalnego KOWR.

Producenci wina - wpis do ewidencji

Na wniosek producenta i przedsiębiorcy Dyrektor Generalny KOWR dokonuje wpisu do ewidencji na każdy rok gospodarczy, w którym będzie wyrabiane wino.

Termin składania w KOWR ww. wniosków na rok gospodarczy 2021/2022 (tj. od dnia 1 sierpnia 2021 r. do dnia 31 lipca 2022 r.), upływa w dniu 15 lipca 2021 r.

Wnioski o wpis do ewidencji można złożyć osobiście w Centrali Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie, poprze PUAP, platformę eRolnik lub wysłać za pośrednictwem publicznego operatora pocztowego na adres ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI