Kołodziejczak po proteście: 253 traktory w Warszawie o czymś świadczy (wideo)

Autor: farmer.pl 25 lutego 2022 08:01

Kołodziejczak po proteście: 253 traktory w Warszawie o czymś świadczy (wideo) Rolnicy podjęli decyzję, że kończą protest i wracają traktorami do domów, fot. K.Pawłowski

Michał Kołodziejczak, lider Agrounii specjalnie dla Farmer.pl podsumował protest rolników w Warszawie.

Wczoraj około godziny 16.00 rolnicy wrócili do swoich pojazdów, które przez cały dzień stały zaparkowane w ciągu ulicy Kasprzaka w Warszawie (na wysokości ul. Ordona). Była okazja do zapytania o przebieg protestu oraz postulaty wracających rolników.

Pierwsza ocena Kołodziejczaka po proteście w Warszawie

- Niesamowite zacięcie ludzi, chęć do działania są bardzo pozytywne i to jest jedyna ocena. Poza tym 253 traktory w Warszawie - to też o czymś świadczy. Kilka tysięcy osób tłumnie przyjechało pod kancelarię premiera Mateusza Morawieckiego. Gdyby było dobrze w żaden sposób nie dało by się ich wyciągnąć do stolicy - podsumował Michał Kołodziejczak z Agrounii.

Już od ok. godziny 16.30 część rolników zaczęła się rozjeżdżać do domów. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że ciągniki zostaną na miejscu dopóki premier nie spotka się z protestującymi, po naradzie pozostali na miejscu rolnicy postanowili zakończyć dzisiejszy protest. Ok. godziny 18.00 większość traktorów zniknęła z warszawskiej Woli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI