Kołakowski: musimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich rolników

Autor: PAP 02 lipca 2021 09:51

Kołakowski: musimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich rolników Naszym obowiązkiem jest wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich rolników/fot.PAP/Rafał Guz

Naszym obowiązkiem jest wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich rolników, zagwarantować stabilność i opłacalność produkcji - mówił poseł Lech Kołakowski podczas wspólnej konferencji prasowej z Jarosławem Kaczyńskim i Adamem Bielanem.

Poseł Lech Kołakowski, który wrócił do klubu PiS, wziął w czwartek udział w konferencji prasowej, która towarzyszyła podpisaniu przez Adama Bielana Polskiego Ładu.

Podkreślał, że środki z tego programu powinny zapewnić bezpieczeństwo ekonomiczne polskiej wsi "we wszystkich działach rolnych".

Zwracał uwagę na konieczność pomocy dla rolników dotkniętych skutkami klęsk żywiołowych, a także pomocy dla rolników poszkodowanych przez upadek spółdzielni mleczarskiej w Bielsku Podlaskiem. "Około tysiącu gospodarstw grozi upadłość, tu jest też konieczność pomocy" - mówił Kołakowski.

"Postaramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom polskich rolników, zagwarantować stabilność i opłacalność produkcji, to jest naszym obowiązkiem" - dodał. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI