Holenderscy sadownicy już szukają pracowników do zbiorów jabłek

Autor: SS/www.sadyogrody.pl 16 lipca 2021 16:17

Holenderscy sadownicy już szukają pracowników do zbiorów jabłek Holenderscy sadownicy już szukają pracowników do wrześniowych zbiorów jabłek/ fot. shutterstock.com

Holenderscy sadownicy aktywnie przygotowują się do zbiorów. Już teraz poszukują w Polsce pracowników do zbiorów swoich jabłek i gruszek.

Na stronach polskich agencji pośrednictwa pracy od dwóch dni pojawiają się oferty związane z zatrudnieniem przy zbiorach jabłek i gruszek w Holandii. 

Sadownicy poszukujący pracowników oferują stawki od 10,50 do 10,92 euro za godzinę. Zbiory prawdopodobnie rozpoczną się między 6 a 13 września.

Holenderscy sadownicy szukają pracowników z Polski

Jak czytamy w ofercie zatrudnienia, praca polega na zbiorze jabłek i gruszek w sadach na drzewkach niskopiennych. Pracownicy będą również musieli sortować owoce i układać je w opakowaniach. Okres zatrudnienia wynosi od 2-6 tygodni.

Aby uatrakcyjnić ofertę i zachęcić Polaków do wyjazdów, Holendrzy oferują w pełni wyposażone zakwaterowanie na czas zatrudnienia z bezpłatnym dostępem do internetu i ubezpieczenie zdrowotne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI