Do 5 lipca konsultacje projektu KE Rocznego Programu Prac na rok 2023

Autor: PAP 28 czerwca 2022 09:03

Do 5 lipca konsultacje projektu KE Rocznego Programu Prac na rok 2023 MRiRW zaprasza organizacje branżowe, międzybranżowe i organizacje producentów do konsultacji projektu!/ fot. za gov.pl

Do 5 lipca br. potrwają konsultacje projektu Komisji Europejskiej Rocznego Programu Prac na rok 2023 - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Resort zachęca organizacje branżowe, międzybranżowe i organizacje producentów do udziału w konsultacjach.

Jak poinformowało ministerstwo, 15 czerwca br. Komisja Europejska przedstawiła projekt założeń Rocznego Programu Prac, w którym zaproponowała priorytety, a także orientacyjny podział budżetu na 2023 r. w odniesieniu do programów informacyjnych i promocyjnych skierowanych na rynek wewnętrzny UE i rynek krajów trzecich.

Uwagi do programów promocyjnych KE można zgłaszać do 5 lipca br.

Komisja Europejska zakłada współfinansowanie programów promocyjnych na poziomie 176,4 mln euro - podał resort rolnictwa.

MRiRW zachęca organizacje branżowe, międzybranżowe i organizacje producentów o przekazanie swoich uwag lub komentarzy do projektu do 5 lipca br. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI