×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Były wojewoda opolski w radzie nadzorczej Azotów

Autor: PAP 29 grudnia 2021 16:33

W środę Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. dokonało zmian w Radzie Nadzorczej spółki. Nowym członkiem rady jest Adrian Czubak i Artur Ogurek.

Jak poinformowało w środę biuro prasowe kędzierzyńsko-kozielskich "Azotów" Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A., podczas posiedzenia w dniu 29 grudnia 2021 r., dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki.

Zmiany w radzie nadzorczej Azotów

"Do składu Rady Nadzorczej powołani zostali Adrian Czubak i Artur Ogurek. Uchwały wchodzą w życie z dniem podjęcia. Ze względu na złożoną rezygnację przez członków Rady Nadzorczej - Panów Grzegorza Peczkisa i Tomasza Szczegielniaka - oraz biorąc pod uwagę podjęte przez NWZ uchwały, obecny skład Rady Nadzorczej przedstawia się następująco: Monika Saracyn - przewodnicząca, Beata Zatoń-Kowalczyk, Adrian Czubak, Artur Ogurek oraz dr Ewa Wolff, wybrana z ramienia pracowników Grupy Azoty ZAK S.A." - napisano w komunikacie spółki.

Jednym z nowych członków rady nadzorczej jest Adrian Czubak, który od grudnia 2015, do marca 2021 roku pełnił funkcję wojewody opolskiego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI