×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Belsk Duży: Wnioski o oszacowanie szkód gradowych do 20 lipca

Autor: Gmina Belsk Duży 13 lipca 2021 13:44

Belsk Duży: Wnioski o oszacowanie szkód gradowych do 20 lipca Belsk Duży: Wnioski o oszacowanie szkód gradowych do 20 lipca/fot. shutterstock.com

W terminie do dnia 20 lipca 2021 r. poszkodowani rolnicy z gminy Belsk Duży mogą składać pisemne wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych gradem.

Wójt gminy Belsk Duży, Władysław Piątkowski poinformował, że do dnia 20 lipca 2021 r. poszkodowani rolnicy mogą składać pisemne wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych gradem.

Wnioski o oszacowanie szkód spowodowanych gradem

Wypełnione wnioski należy wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się w budynku Urzędu Gminy. Wypełniony wniosek wraz z załącznikami oraz załączona do wniosku zgoda na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia oszacowania szkód muszą być czytelnie podpisane przez właściciela gospodarstwa.

Do składanego wniosku rolnik dołącza kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego za rok 2021. We wniosku należy wpisać WSZYSTKIE działki (tabela) zgodnie z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok (powierzchnia upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie).

Załączamy WZÓR WNIOSKU.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI