×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

ARiMR: Wnioski PROW, złożone w trakcie pandemii, można uzupełniać do 14 lipca

Autor: PAP 31 maja 2021 12:41

ARiMR: Wnioski PROW, złożone w trakcie pandemii, można uzupełniać do 14 lipca ARiMR: Wnioski PROW, złożone w trakcie pandemii, można uzupełniać do 14 lipca/ fot. shutterstock.com

Ostateczny termin na uzupełnienie wniosków o przyznanie pomocy, złożonych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 i pozostawionych bez rozpatrzenia w związku z Covid-19, upływa 14 lipca 2021 roku - poinformowała we wtorek Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Uzupełnienie wniosków w wydłużonym terminie to efekt zmiany przepisów, dotyczących biegu postępowań przez ARiMR w związku z pandemią COVID-19. Przepisy zostały zmienione ustawą o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw.

Jak przypomina ARiMR wnioskodawcy zobowiązani są do dostarczenia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dowodów na przyznanie pomocy w terminie 60 dni od dnia wejścia w życie przepisów - nie później niż do dnia 14 lipca 2021 r.

ARiMR prosi o niezwłoczne skompletowanie wymaganej dokumentacji, w tym zwłaszcza wszelkiego rodzaju opinii, zaświadczeń i decyzji wydawanych przez organy administracji publicznej, tak aby skutecznie uzupełnić wszystkie braki we wniosku.

Szczegóły i terminy oraz podstawy prawne dostępne są na stronie internetowej ARiMR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI