ARiMR poszukuje informatyków i programistówwww.sadyogrody.pl/pr - 11 października 2016 13:04


24 października rusza Wydział Tworzenia Oprogramowania Departamentu Informatyki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lublinie. Trwają nabory programistów, analityków i informatyków, którzy będą pracować w nowym wydziale.

ARiMR szuka młodych, zdolnych, ambitnych inżynierów oprogramowania, programistów C# i Java, administratorów serwerów aplikacyjnych oraz analityków.

Do końca lutego 2017 roku Agencja chce pozyskać ok. 30 pracowników.  Docelowo w Lublinie zatrudnionych będzie ok. 70 programistów i informatyków.

- Informatyka to serce Agencji. Sprawne systemy umożliwiają m.in. płynne wypłaty dopłat bezpośrednich dla rolników – mówi prezes ARiMR Daniel Obajtek. Jak zaznaczył, w ciągu dwóch lat wydział w Lublinie będzie mógł przejąć rozwój i modernizację systemów IT Agencji.  

- Szukamy zdolnych programistów, którzy chcą pracować w młodym, prężnym zespole. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia – podkreśla z kolei zastępca prezesa ARiMR Dariusz Golec. 

Zwrócił uwagę, że Agencja pracuje na jednych z największych systemów informatycznych w Polsce i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, co daje młodym informatykom szansę rozwija ich umiejętności.

ARiMR chce zatrudnić wysoko wykwalifikowaną kadrę zdolną stopniowo przejmować część zadań budowy i utrzymania nowoczesnych systemów informatycznych Agencji. Pozwoli to systematycznie zmniejszać uzależnienie od zewnętrznych dostawców systemów i usług informatycznych.

Nowy wydział Departamentu Informatyki będzie mieścił się w nowoczesnym budynku na terenie kompleksu biurowo-usługowego Technic Park.