ARiMR: Ostatnie dni na złożenie wniosku o dopłaty 2021

Autor: www.sadyogrody.pl 15 czerwca 2021 13:33

ARiMR: Ostatnie dni na złożenie wniosku o dopłaty 2021 To ostatnie dni, aby złożyć wniosek o wypłatę unijnych dopłat za ten rok. /fot. shutterstock.com

To ostatnie dni, aby złożyć wniosek o wypłatę unijnych dopłat za ten rok. Przedłużony termin przyjmowania wniosków mija w najbliższy czwartek, 17 czerwca.

To już ostatnie dni na złożenie tegorocznych wniosków o dopłaty bezpośrednie.

W tym roku wnioski o wypłatę unijnych dopłat składa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, korzystając z systemu eWniosekPlus. Agencja nie wysyłała i nie przyjmuje wniosków w formie papierowej. 

Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji, które w dniach od 14 do 17 czerwca br. będą pracować do godziny 18:00.

Kto nie zdąży złożyć wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2021 rok do 17 czerwca br., będzie miał obniżone należne mu płatności o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia. Ostateczny termin na złożenie wniosków upływa 12 lipca br. Do 11 czerwca 2021 roku do Agencji wpłynęło blisko 1,04 mln wniosków o przyznanie dopłat.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI