Ardanowski o swojej przyszłości: Będę wypowiadał się w sprawach polskiego rolnictwa

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 06 października 2020 14:27

Ardanowski o swojej przyszłości: Będę wypowiadał się w sprawach polskiego rolnictwa Były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski/ fot.PTWP

Niektórzy pytają, czy przejdę do Kancelarii Prezydenta, więc informuję, że nie. Musiałbym zrezygnować z bycia posłem. Dla mnie zobowiązanie wobec ludzi, którzy na mnie liczą, i którzy mnie wybrali jest nawet ważniejsze, niż ważna, bardzo nobilitująca praca dla pana prezydenta – mówił były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Minister rolnictwa, Jan Krzysztof Ardanowski, na wczorajszej(05.10) konferencji podkreślił, że nadal pozostaje posłem PiS i tę funkcje zamierza dalej wykonywać.

- Ja jestem posłem, wybrało mnie prawie 80 tys. obywateli, w okręgu toruńsko-włocławskim. Nie jest to okręg jakoś szczególnie dla Prawa i Sprawiedliwości przychylny. Ten wynik mnie zobowiązuje, by również sprawami poselskimi nadal się zajmować. Może nawet z większą aktywnością w sprawach okręgu, które z konieczności były również trochę ograniczone.

- Będę zapewne wypowiadał się w sprawach polskiego rolnictwa, moja wiedza i pewne doświadczenie, może się temu rolnictwu przydać. Niektórzy pytają czy przejdę do Kancelarii Prezydenta, więc informuję, że nie. Musiałbym zrezygnować z bycia posłem. Dla mnie zobowiązanie wobec ludzi, którzy na mnie liczą, i którzy mnie wybrali jest nawet ważniejsze, niż ważna, bardzo nobilitująca praca dla pana prezydenta. Dla mnie pozostanie posłem jest sprawą absolutnie zasadniczą – podkreślał minister Ardanowski.

Więcej na ten temat w serwisie Farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI