AGROunia zorganizuje pierwszą Konwencję Programową

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 23 listopada 2021 14:05

AGROunia zorganizuje pierwszą Konwencję Programową Michał Kołodziejczak, fot. PTWP

Pierwsza Konwencja Programowa AGROunii odbędzie się w Warszawie w grudniu. Michał Kołodziejczak ogłosił właśnie, że do stolicy zjadą działacze organizacji, ale także każdy, kto będzie chciał wysłuchać pomysłów AGROunii na najbliższe miesiące.

Kiedy odbędzie się Konwencja Programowa AGROUnii?

To historyczne wydarzenie odbędzie się w sercu stolicy, w klubie/teatrze Palladium, przy ul. Złotej w Warszawie 4 grudnia 2021 roku. Uczestnicy zaproszeni są na godzinę 11. „Nie zwalniamy tempa, naszą odpowiedzią na bierność rządu jest po prostu działanie”- mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii i wyjaśnia motywy organizacji tego wydarzenia:

”Wiecie kiedy oni będą robić to wszystko o czym my mówimy? Nie wtedy, kiedy będą tylko widzieć, że mamy pomysły, ale wtedy kiedy będą się nas bali i będą czuli się zagrożeni.” - dodaje Kołodziejczak.

AGROunia łamie schematy i zaprezentuje nową jakość

„ AGROunia pierwsza robi konwencję, która jest o dla ludzi, wystarczy się zapisać. Otwieramy się na ludzi, my budujemy nową jakość w tym życiu społeczno-politycznym, my budujemy odwagę, otwartość, wymianę pomysłów i doświadczeń.”

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI