Agrounia podsumowuje 2021 rok: Wyszliśmy z bańki rolnictwa!

Autor: portalspozywczy.pl 03 stycznia 2022 08:48

Agrounia podsumowuje 2021 rok: Wyszliśmy z bańki rolnictwa! Mija właśnie najbardziej rozwojowy rok dla AGROunii - podsumowała partia Michała Kołodziejczaka / fot. shutterstock

AgroUnia podsumowała 2021 rok. To był najbardziej rozwojowy rok, wyszliśmy z bańki rolnictwa - mówi Michał Kołodziejczak, lider ugrupowania. Plany na 2022 rok są nie mniej ambitne.

Mija właśnie najbardziej rozwojowy rok dla AGROunii - podsumowała partia Michała Kołodziejczaka.

2021 rok najbardziej rozwojowy dla AgroUnii 

- To właśnie w tym roku władze liczyły, że ogień AGROunii się wypali, a my dolaliśmy oliwy do ognia. Wzmocniliśmy się i pokazaliśmy, że jesteśmy najbardziej liczącym się ruchem społeczno-politycznym w Polsce - mówi lider ugrupowania.

W 2021 r. AgroUnia odwiedziła setki miejsc w całej Polsce. Była tam, gdzie zjawiali się politycy PiS, m.in. gdy Mateusz Morawiecki otwierał fragment drogi we Wrześni lub gdy później Jarosław Kaczyński dyscyplinował swoich polityków mówiąc, że muszą być bardziej aktywni w internecie. Live z uciekającym Morawieckim tylko na FB zobaczyło 4,5 miliona ludzi.

Jakie plany ma AgroUnia na 2022? - Rozwalić beton układany od ponad 30 lat. Zmieść ze sceny politycznej Kaczyńskiego, Tuska, Czarzastego - mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii.

Więcej na www.portalspozywczy.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI