30 października mija termin składania deklaracji dotyczących rynku wina

Autor: www.sadyogrody.pl/ KOWR 21 października 2020 09:31

30 października mija termin składania deklaracji dotyczących rynku wina W dniu 30 października 2020 r. upływa termin składania w KOWR deklaracji dotyczących rynku wina/ Fot. unsplash

Producenci wpisani do ewidencji na rok gospodarczy 2020/2021 zobowiązani są do złożenia "Deklaracji o szacowanej ilości winogron lub moszczu winogronowego, które będą wykorzystane do wyrobu wina w danym roku gospodarczym" - przypomina KOWR.

KOWR informuje także, że przedsiębiorcy wykonujący działalność gospodarczą, o której mowa w art. 17 ust. 1 ustawy z dnia 12 maja o wyrobie i rozlewie wyrobów winiarskich, obrocie tymi wyrobami
i organizacji rynku wina zobowiązani są do złożenia "Deklaracji o szacowanej ilości win, winogron lub moszczu winogronowego, które będą dostarczone do przedsiębiorcy, oraz o szacowanej ilości ich wykorzystania w danym roku gospodarczym".

Deklaracje można złożyć osobiście w Centrali Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie, wysłać za pośrednictwem publicznego operatora pocztowego.

Termin składania w KOWR deklaracji dotyczących rynku wina upływa w dniu 30 października 2020 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI