Mirosław Maliszewski weźmie udział w konferencji Sady i Ogrodywww.sadyogrody.pl - 21 października 2019 12:34


Już 7 listopada na warszawskim Żeraniu w Global Expo odbędzie się V edycja konferencji Sady i Ogrody. Swój udział w konferencji potwierdził Mirosław Maliszewski, poseł, prezes Związku Sadowników RP.

V edycja konferencji Sady i Ogrody będzie podzielona na trzy części. Pierwszą z nich będzie sesja inauguracyjna, podczas której wybitni eksperci polskiego sadownictwa będą dyskutować na temat znaczenia i roli polskiego rolnictwa na globalnym rynku producentów żywności oraz zastanowią się w jaki sposób zachować konkurencyjność gospodarstw rodzinnych.

Z kolei w części agrotechnicznej konferencji naukowcy i specjaliści z ogrodniczej branży przedstawią tematy związane z nawożeniem upraw oraz tegorocznymi problemami w ochronie owoców i warzyw, a także prezentacje dotyczące techniki i maszyn oraz opłacalności produkcji w branży.

W rynkowej części konferencji, wraz z zaproszonymi gośćmi, porozmawiamy o największych wyzwaniach sektora produkcji i dystrybucji owoców i warzyw. Ocenimy sektor pięć lat po wprowadzeniu rosyjskiego embarga oraz zastanowimy się nad szansami jakie stoją przed polskim ogrodnictwem. To właśnie w tej części konferencji Mirosław Maliszewski weźmie udział.

Zarejestruj się i weź udział w konferencji!!