Konferencja Sady i ogrody: przyszłość upraw borówki, nowe technologie w przechowywaniu owocówwww.sadyogrody.pl - 02 listopada 2018 11:57


Podczas sesji agrotechnicznej konferencji „Sady i ogrody” porozmawiamy o przyszłości upraw borówki amerykańskiej w Polsce. Poruszymy zagadnienia związane z opłacalnością upraw na podstawie dwóch ostatnich sezonów. Serdecznie zapraszamy już 7 listopada br. do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Już 7 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji „Sady i Ogrody”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy!

Podobnie jak w roku ubiegłym, nie zabraknie tematów związanych z uprawą roślin jagodowych. Dr inż. Tomasz Krupa z Samodzielnego Zakładu Sadownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, omówi nowe technologie w produkcji, sortowaniu i przechowywaniu owoców borówki. Podczas wystąpienia zostaną także poruszone zagadnienia dotyczące opłacalności produkcji. O czym warto pamiętać decydując się na założenie i prowadzenie plantacji? Jakie odmiany borówki obecnie warto sadzić? – więcej szczegółów będzie można usłyszeć już 7 listopada podczas Sesji agrotechnicznej w ramach konferencji „Sady i ogrody”.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online lub telefonicznej. Zarejestruj się!

Program konferencji „Sady i ogrody”.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć VI edycja konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie” organizowana przez redakcję serwisu Farmer.pl oraz miesięcznika „Farmer”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce.