Fundacji Promocji Polskiej Borówki członkiem International Blueberry Organization

Autor: www.sadyogrody.pl 07 marca 2019 12:08

Fundacji Promocji Polskiej Borówki członkiem International Blueberry Organization fot. pr

5 lutego odbyło się w Berlinie zebranie członków International Blueberry Organization. Uczestniczyła w nim Dominika Kozarzewska – Członek Zarządu Fundacji Promocji Polskiej Borówki. IBO to globalna organizacja zrzeszająca liderów branży borówkowej, w tym producentów, organizacje społeczne oraz organy administracji. Jej misją jest zbieranie i dzielenie się informacjami i danymi dotyczącymi rynku owoców borówki, a głównym celem zwiększanie ich konsumpcji na całym świecie.

Misją IBO jest zbieranie i dzielenie się informacjami i danymi dotyczącymi rynku owoców borówki, a głównym celem zwiększanie ich konsumpcji na całym świecie.

- Członkostwo polskiej organizacji daje nam prawo głosu oraz rozszerza możliwości międzynarodowej współpracy. Dzięki członkostwu Fundacji, polscy plantatorzy mogą wziąć udział w tegorocznym szczycie IBO. Będzie to spotkanie całego borówkowego świata zapewniające ogromną dawkę wiedzy o rynku niebieskich jagód oraz na temat wykorzystywanych w borówkowej branży technologii i innowacji - mówi Dominika Kozarzewska. 

Tegoroczny szczyt IBO, pod hasłem „The Future is Bright Blue” („Przyszłość jest koloru niebieskiego”), odbędzie się w Richmond w Kanadzie w dniach 24-26 czerwca 2019 r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI