Dominika Kozarzewska, prezes grupy Polskie Jagody weźmie udział w konferencji Sady i Ogrodywww.sadyogrody.pl - 05 listopada 2019 13:20


Już w najbliższy czwartek odbędzie się V edycja konferencji Sady i Ogrody. Miejscem tego wydarzenia będzie Global Expo na warszawskim Żeraniu. Konferencja będzie podzielona na trzy części. W ostatniej z nich - części rynkowej - w gronie ekspertów zasiądzie Dominika Kozarzewska, prezes grupy Polskie Jagody.

V edycja konferencji Sady i Ogrody będzie podzielona na trzy części. Pierwszą z nich będzie sesja inauguracyjna. W kolejnej - części agrotechnicznej konferencji - naukowcy i specjaliści z ogrodniczej branży przedstawią tematy związane z nawożeniem upraw oraz tegorocznymi problemami w ochronie owoców i warzyw, a także prezentacje dotyczące techniki i maszyn oraz opłacalności produkcji w branży.

W ostatniej części konferencji wraz z zaproszonymi gośćmi, porozmawiamy o największych wyzwaniach sektora produkcji i dystrybucji owoców i warzyw. To właśnie w tej części konferencji Dominika Kozarzewska weźmie udział. 

V edycja konferencji Sady i Ogrody już 7 listopada - to już ostatni dzień rejestracji!