×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Cosmic Crisp wśród 10 najpopularniejszych odmian jabłek

Autor: fruitnet.com 23 lutego 2023 12:51

Cosmic Crisp wśród 10 najpopularniejszych odmian jabłek Jabłka Cosmic Crisp odnotowały największy wzrost sprzedaży wśród 40 najlepiej sprzedających się odmian jabłek w USA. / fot. za Cosmic Crisp

Zwiększyła się sprzedaż odmiany jabłek Cosmic Crisp w USA. Od września 2022 do stycznia 2023 odnotowano wzrost o 174 proc. 

Jabłka Cosmic Crisp odnotowały największy wzrost sprzedaży wśród 40 najlepiej sprzedających się odmian jabłek w USA.

Większa sprzedaż jabłek Cosmic Crisp w USA

Przegląd danych sprzedaży Nielsena opublikowany przez Proprietary Variety Management (PVM) pokazuje, że sprzedaż Cosmic Crisp jest liderem wzrostów wśród innych głównych odmian. Po raz pierwszy odmiana Cosmic Crisp znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się odmian w USA.

Przegląd PVM obejmuje okres kalendarzowy od września 2022 r. do stycznia 2023 r. W tym okresie sprzedaż Cosmic Crisp wzrosła o 163 proc. pod względem wartości i 174 proc. pod względem wielkości. Stało się to pomimo spadku całkowitej sprzedaży jabłek w USA o 3,3 procent.

Fakt, że Cosmic Crisp znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się odmian w ciągu zaledwie trzech lat, jest niezwykłym sukcesem i świadczy o szybko rosnącym popycie konsumentów na to jabłko - komentuje Kathryn Grandy, główny specjalista ds. marketingu. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI