×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Core Team: Życzmy sobie by nowy rok był lepszy dla branży ogrodniczej (wideo)

Autor: www.sadyogrody.pl 23 grudnia 2021 11:48

Core Team: Życzmy sobie by nowy rok był lepszy dla branży ogrodniczej (wideo) Grudniowe spotkanie Core Teamu stało się okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń dla całego sektora

Na co dzień integrują środowiska plantatorów, sadowników, producentów warzyw. Reprezentując 34 organizacje współpracują w ramach inicjatywy znanej jako Core Team. Grudniowe spotkanie stało się okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń dla całego sektora ogrodniczego.

- Łączymy siły by sektor mógł mówić jednym głosem. Wiele wyzwań dotyczy wielu gatunków. Doświadczenia jednego są do wykorzystania przed producentów drugiego. Takie myślenie pozwoliło nam integrować już kilka projektów i zwiększyć efektywność (Funduszu) promocji owoców i warzyw. Decyzje wypracowuje grupa kilkudziesięciu osób ze wszystkich środowisk. Z okazji Świąt chciałbym wszystkim Państwu, producentom, przetwórcom, wszystkim osobom i firmom naszego sektora życzyć zdrowia, indywidualnych sukcesów i coraz lepszej współpracy w sektorze i w całym jego otoczeniem - Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw. 

- Czas Świąt Bożego Narodzenia to moment, kiedy spotykamy się w rodzinnym gronie, dyskutujemy, podsumowujemy miniony roku i zastanawiamy się nad przyszłością. Z tych wszystkich okazji, wszystkim w branży, producentom, dystrybutorom, w szczególny sposób wszystkim branżowym mediom, składam najserdeczniejsze życzenia. Nich Święta, mimo atmosfery covidowej, będą dla nas radosne, szczęśliwe, optymistyczne. Wszystkiego dobrego dla wszystkich – życzy Mirosław Maliszewski, prezes Związku Sadowników RP.

Dobrych Świąt dla całego sektora ogrodniczego!

- Drodzy plantatorzy, rolnicy, sadownicy. Branża ogrodnicza codziennie dba o to, byśmy mieli na stołach to co chcemy jeść. Czas Świąt niech sprzyja i tej refleksji. Życzę wszystkim dużo spokoju. Nich troski, które mamy przez cały rok miną, żebyśmy mogli spokojnie spędzić Święta, wyciszyć się, odpocząć. To życzenia dla wszystkiego naszych współpracowników, którzy wraz z nami dbają o sektor, jego integrację i rozwój, o to byśmy codziennie mieli odpowiednie doradztwo i opiekę. Życzę wszystkiego dobrego! - Paweł Myziak, producent papryki, właściciel firmy Euro-Papryka, wiceprezes Zrzeszenia Producentów Papryki RP.

- Zwracam się do członków naszego sektora, producentów i przetwórców, wspierających jagodowców dziennikarzy. Chcę podziękować za mijający rok pracy i pogratulować wzrostu branży jagodowej. Życzmy sobie by w przyszłym roku było jeszcze lepiej i żeby nasze wszystkie jagody rosły w siłę. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego. Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Zdrowia, zapału, determinacji. Razem możemy wszystko - życzy Paweł Eggert, szkółkarz i plantator aronii z Aronia Eggert, członek zarządu Stowarzyszenia KZPA Aronia Polska i jeden z liderów kampanii „Czas na polskie superowoce!”.

- Życzę państwu serdecznie zdrowych i pogodnych świąt. Jako dietetyk proszę: nie patrzcie na potrawy świąteczne tylko przez pryzmat kilokalorii, ale skupcie się na radości bycia razem. Życzę wszystkiego smacznego, Świąt w towarzystwie także warzyw i owoców. Pamiętajmy, że to też ważny element naszego stołu – życzy dietetyk kliniczny Monika Stromkie-Złomaniec, ekspert ogrodniczego Core Teamu, wielu programów i projektów poprawiających nawyki żywieniowe Polaków.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI