×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Boguta, KZGPOiW: Rozszerzamy promocję owoców jagodowych o nowe gatunki oraz przetwory (wideo)

Autor: www.sadyogrody.pl 31 grudnia 2019 14:05

Boguta, KZGPOiW: Rozszerzamy promocję owoców jagodowych o nowe gatunki oraz przetwory (wideo) Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw/ fot żelazna studio

- Realizując kampanię "Czas na polskie superowoce" zajmowaliśmy się promocją 7 gatunków, które dojrzewają - poczynając od truskawki w maju aż po minikiwi we wrześniu. Stąd mówiliśmy o jagodowej sztafecie - kolejne gatunki wchodziły na rynek, staraliśmy się je przybliżyć konsumentom. W sumie o kampanii, włączając działania sieci, usłyszało ponad 27 mln Polaków - mówi serwisowi sadyogrody.pl Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw.

- Kampania "Czas na polskie superowoce" była zaplanowana przez 7 współpracujących organizacji. Wszystko działo się pod szyldem Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, ale naszymi partnerami były stowarzyszenia producentów borówki, aronii, truskawek, minikiwi, jagody kamczackiej oraz porzeczki. Producenci malin również byli włączeni w działania - zaznacza Witold Boguta.

 

Kampania była widoczna w mediach społecznościowych, chcieliśmy dotrzeć do konsumentów z przekazem, żeby codziennie sięgali po polskie owoce jagodowe - dodaje.

- W dużej mierze wszystkie cele zostały zrealizowane. Zakładamy na nowy rok kontynuowanie tego zadania, poszerzamy gamę gatunków o jeżyny i agrest. Chcemy również więcej uwagi poświęcić czerwonej porzeczce. Rozszerzamy realizacje projektu w czasie, zaczynamy już w styczniu od promocji przetworów - mówi Witold Boguta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI