Albert Zwierzyński, Doradca Jagodowy: tegoroczny sezon truskawkowy jednym z trudniejszych (wideo)

Autor: www.sadyogrody.pl 20 lipca 2019 09:52

Albert Zwierzyński, Doradca Jagodowy: tegoroczny sezon truskawkowy jednym z trudniejszych (wideo) Albert Zwierzyński z firmy Doradca Jagodowy/ fot. Paweł Pawłowski, Żelazna Studio

- Bez wątpienia tegoroczny sezon truskawkowy był trudny dla plantatorów truskawek. Zupełnie inny od tych, które pamiętamy sprzed roku czy dwóch lat – mówi w rozmowie z serwisem sadyogrody.pl Albert Zwierzyński z firmy Doradca Jagodowy.

- Inny układ warunków pogodowych – przymrozki wiosenne, susza, później w maju intensywne w niektórych regionach kraju skumulowane opady deszczu niosły za sobą określone zjawiska na plantacji – mówi Albert Zwierzyński.

- Plantatorzy zmagali się z wieloma problemami agrotechnicznymi i organizacyjno-logistycznymi na swoich plantacjach – zaznacza.

Zachęcamy plantatorów do dzielenia się opiniami na temat przebiegu tegorocznego sezonu truskawkowego. Informacje można przesyłać na adres redakcyjny: redakcja@sadyogrody.pl.

WKRÓTCE OPUBLIKUJEMY KOLEJNĄ CZĘŚĆ WYWIADU Z ALBERTEM ZWIERZYŃSKIM M.IN. O POJAWIAJĄCYCH SIĘ TRENDACH W UPRAWIE TRUSKAWEK I NOWYCH PROPOZYCJACH ODMIANOWYCH.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI