×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Właściciel lokalnego warzywniaka rezygnuje z plastikowych toreb

Autor: www.sadyogrody.pl 17 lipca 2018 10:52

Właściciel lokalnego warzywniaka rezygnuje z plastikowych toreb fot. materiały prasowe

- Zrezygnowaliśmy z torebek plastikowych w naszym sklepie. Teraz dostępne są jedynie bezpłatne opakowania papierowe. Zużywaliśmy bardzo dużo toreb foliowych co nam bardzo przeszkadzało, cały czas mieliśmy poczucie ze nie do końca jest to zgodne z ideą naszego biznesu - mówi Arkadiusz Śmigasiewicz, współwłaściciel sklepu "Na Wypasie. Warzywa Owoce Zdrowa Żywność" w Łomiankach.

Arkadiusz Śmigasiewicz dodaje, że klienci jego sklepu są bardzo zadowoleni ze zmiany. - Dla nas biznes to nie tylko pieniądze i zyski ale również troska o środowisko - zapewnia przedsiębiorca.

Sklep "Na Wypasie. Warzywa Owoce Zdrowa Żywność" w Łomiankach powstał w marcu 2018 r. - Pomysł na własny biznes narodził się w listopadzie 2017 r., kiedy postanowiłem odejść z dużej korporacji FMCG i wykorzystać swoje doświadczenie by stworzyć "coś z pasją" dla siebie i innych. Sklep od razu zyskał sympatię wielu mieszkańców Łomianek, Kiełpina oraz pobliskich miejscowości. W przyszłym roku planujemy otwarcie kolejnego sklepu - dodaje przedsiębiorca. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI