Na stacjach Grupy Pieprzyk sprzedawane będą warzywa i owoce z własnych upraw

Autor: wnp.pl 22 sierpnia 2021 18:02

Na stacjach Grupy Pieprzyk sprzedawane będą warzywa i owoce z własnych upraw Grupa Pieprzyk rusza ze sprzedażą owoców i warzyw na stacjach paliw/ fot. Grupa Pieprzyk

Grupa Pieprzyk kojarzona jest z biznesem paliwowym głównie w zachodniej i centralnej Polsce. Przez 30 lat działalności ta polska rodzinna firma zbudowała pod logiem Moc Jakość Zysk drugą największą niezależną sieć stacji paliw w Polsce. Teraz mówi o nowym rozdziale w swojej historii.

Grupa Pieprzyk - dystrybutor paliw, który zarządza siecią stacji "Moc Jakość Zysk", rozlokowanych głównie w zachodniej i centralnej Polsce - jest obecnie drugim największym niezależnym operatorem stacji paliw w Polsce, działającym pod własnym logo.

W składy grupy wchodzi kilkanaście spółek z różnych branż - od obróbki metali przez paliwa i energetykę po rolnictwo i hotelarstwo. Działają nie tylko na rynku polskim, ale także niemieckim.

Prym wiedzie zdecydowanie segment paliwowy i to z tej części działalności Grupa Pieprzyk jest najbardziej rozpoznawalna. Od lat prowadzona jest szeroka współpraca z głównymi dostawcami paliw - PKN Orlen i Lotos - mówi WNP.PL Artur Huliński, dyrektor działu prawnego Grupy Pieprzyk. - Stawiamy jednak mocno na przenikanie się działalności spółek. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroki wachlarz usług i produktów dodatkowych - dodaje rozmówca.

Warzywniaki na stacjach Grupy Pieprzyk

Mowa o autorskim koncepcie "Warzywniaków" zlokalizowanych na stacjach Grupy Pieprzyk, w których sprzedawane są warzywa i owoce z upraw własnych grupy. To zdecydowanie wyróżnia stacje Pieprzyk na tle konkurencji.

Czytaj więcej na wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI