InPost postawi paczkomaty na wsiach

Autor: propertynews.pl 25 września 2021 15:26

InPost postawi paczkomaty na wsiach Około 60 proc. z 5 tys. maszyn, których instalację InPost zaplanował na ten rok, trafi na obszary wiejskie w całym kraju. / fot. shutterstock

- Około 60 proc. z 5 tys. maszyn, których instalację InPost zaplanował na ten rok, trafi na obszary wiejskie w całym kraju. - Każda maszyna rozlokowana w miejscowościach wiejskich rośnie szybciej niż w miejskich - mówił Rafał Brzoska, prezes InPostu podczas EEC2021.

 Mam wrażenie że bardzo wiele firm skupia się na kliencie, który już wszedł na rynek i nie boi się zamówić trzech par butów, bo wie, że może je zwrócić. Największy, nieodkryty potencjał jest jednak tam, gdzie są klienci, którzy jeszcze nie mieli okazji dotknąć e-commerce – mówił Rafał Brzoska, prezes InPostu podczas EEC2021 i dodał, że  każda maszyna rozlokowana w miejscowościach wiejskich rośnie szybciej niż w miejskich. - To my pompujemy przychody sklepów internetowych – mówił.

Przyspieszenie w dostarczaniu przesyłek czeka również miasta. Niedawno InPost wprowadził w Polsce usługę Same Day Delivery, czyli dostawę tego samego dnia. W pierwszym etapie usługa została uruchomiona w Warszawie i Łodzi, a do końca roku będzie dostępna w 20 największych miastach.

Więcej na propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI