×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

GieldaRolna.pl – przekonaj się jak ważne jest opakowanie

Autor: www.sadyogrody.pl 20 lutego 2021 09:30

GieldaRolna.pl – przekonaj się jak ważne jest opakowanie Kup skrzyniopalety na GieldaRolna.pl; fot. shutterstock.com

W produkcji sadowniczej i ogrodniczej opakowania pełnią niekiedy kluczową rolę. Odpowiednie przechowywanie i ekspozycja owoców i warzyw przed sprzedażą pełni kluczową rolę w uzyskaniu dobrych cen. Odpowiednie przechowywanie paliw i środków produkcji wpływa tymczasem na ich skuteczność i trwałość. Sprawdź oferty sprzedaży opakowań na www.GieldaRolna.pl i wybierz te, które potrzebne są w Twoim gospodarstwie!

Producenci owoców jagodowych z pewnością docenią ofertę Łubianki plastikowe 2,25kg po 2,40 zł za sztukę. Są trwalsze od tych tradycyjnych i dłużej posłużą w produkcji. Plastikowe opakowania na truskawki czy borówki mogą być tym atrakcyjniejsze, że w tym sezonie można spodziewać się wzrost cen drewna i opakowań opartych na tym surowcu.

Idąc tropem plastikowych opakowań, można wyposażyć taki akcesoriami całe magazyny i przechowalnie. W ofercie na www.GieldaRolna.pl można znaleźć m.in.:

Paletę Plastikową 1200x1000 za 186 zł / szt.

Skrzyniopaletę 120x100 szarą na płozach za 459 zł / szt.

W produkcji ogrodniczej przydadzą się także folie, woki i big-bagi. Tu także można znaleźć liczne oferty na www.GieldaRolna.pl.:

Wkład do worka, wkłady foliowe do worków BigBag

Worki lniane BIG BAG poj 1000 Kg (po 20 zł / szt.)

Dedykowane opakowania sprawdzą się także do magazynowania paliw i równych substancji w gospodarstwie. 

Nowy mauser 1000L za 778 zł

- Pojemnik na substancje sypkie (220 zł)

Zachęcamy także do wystawianie ogłoszeń na www.GieldaRolna.pl. Skorzystaj z bezpłatnej prezentacji nielimitowanej liczby ogłoszeń! Dodatkowo możemy zaproponować atrakcyjne pakiety promocji ogłoszeń na czołowych portalach branżowych sektora rolno-spożywczego: farmer.pl, sadyogrody.pl, portalspozywczy.pl. Łącznie każdego miesiąca serwisy odwiedzane są przez 2,4 miliona unikalnych użytkowników generujących 6,3 milionów odsłon. Dodaj swoje ogłoszenie - promocja wkrótce się kończy!

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI