Sprzedajesz lub kupujesz sprzęt, maszyny, środki do produkcji, urządzenia, narzędzia, płody rolne? Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do odbiorców z sektora rolno-spożywczego? Dodaj swoje ogłoszenie na stronie. Oferujemy pełne wsparcie dla użytkowników, w tym umożliwiamy masowy import ogłoszeń na GieldaRolna.pl dla największych Klientów.

GiełdaRolna.pl to takie działy, jak np.: maszyny, płody rolne, środki do produkcji, nasiona i materiały, nieruchomości czy motoryzacja. Każdy z tych działów zawiera najpopularniejsze kategorie dzielące produkcję owoców i warzyw oraz choćby zbóż czy hodowli zwierząt. Dzięki takiemu jasnemu podziałowi łatwiej jest znaleźć i/lub wyróżnić interesujące nas oferty.

I tak, np. w dziale maszyny, wśród kategorii znajdują się ciągniki, które z kolei dzielą się na: ciągniki rolnicze i specjalistyczne. Podobnie jest w kwestii innych maszyn i sprzętu. Także szukając płodów rolnych można szybko trafić do kategorii jabłka i gruszki bądź np. warzywa (podzielone na kilka segmentów: cebulowe, liściowe, kapustne, etc.). To znacznie skraca proces poszukiwań ofert.

Dodatkowo na GiełdaRolna.pl umieszczono sekcję z ogłoszeniami o pracy i usługach dla rolnictwa oraz sadownictwa oraz ofertami z takich działów jak Hobby czy Ogród. Dzięki temu w serwisie mamy zawartą kompleksową ofertę dla gospodarstw i podmiotów działających w branży rolno-spożywczej.

Tylko teraz bezpłatna prezentacja nielimitowanej liczby ogłoszeń. Zachęcamy do zakładania konta użytkownika gieldarolna.pl oraz do dodawania ogłoszeń bezpośrednio na stronie. Osobiste konto użytkownika biznesowego lub indywidualnego umożliwia m.in.: śledzenie historii, zarządzanie dodanymi ogłoszeniami czy dostęp do modułu płatności. Dodatkowo możemy zaproponować atrakcyjne pakiety promocji ogłoszeń na czołowych portalach branżowych sektora rolno-spożywczego należących do Grupy PTWP: farmer.pl, sadyogrody.pl, portalspozywczy.pl. Łącznie każdego miesiąca serwisy odwiedzane są przez 2,5 miliona unikalnych użytkowników generujących 8 milionów odsłon.

Giełdę Rolną zaprojektowaliśmy z myślą o potrzebach sektora rolno-spożywczego. Przejrzysta, atrakcyjna graficznie formuła pozwala na swobodne nawigowanie. Podział na kategorie ułatwia dodawanie i wyszukiwanie ofert. Wciąż pracujemy nad rozwojem i funkcjonalnościami platformy. Jesteśmy otwarci na propozycje zmian ze strony użytkowników i czekamy na opinie. Z nami kupujesz i sprzedajesz bezpiecznie! Twórz z nami Giełdę Rolną! Zapraszamy do współpracy. Do zobaczenia na www.gieldarolna.pl!