×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Bonduelle współpracuje z Fieldwork Robotics w celu opracowania robota do zbioru kalafiorów

Autor: www.sadyogrody.pl/Freshplaza 24 września 2020 15:33

Bonduelle współpracuje z Fieldwork Robotics w celu opracowania robota do zbioru kalafiorów Fieldwork Robotics ma opracować robota do zbioru kalafiorów / fot. shutterstock

Fieldwork Robotics ma opracować robota do zbioru kalafiorów we współpracy z Bonduelle Group, jednym z czołowych światowych producentów warzyw - informuje Freshplaza.

Bonduelle Group jest mocno zaangażowana w zrównoważone rolnictwo na wszystkich rynkach, na których jest obecna. - Nowe technologie mogą odegrać ważną rolę w realizacji tego zobowiązania, dlatego jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Fieldwork Robotics- informuje firma.

Jak podaje serwis freshplaza, współzałożyciel firmy, dr Martin Stoelen, wykładowca na Uniwersytecie w Plymouth, rozpoczął opracowywanie robota do zbioru kalafiorów w ramach projektu finansowanego przez Agri-Tech Cornwall. 

Firma Fieldwork Robotics poczyniła już postępy w zakresie opracowania robota do zbioru malin we współpracy z Hall Hunter Partnership, jednym z największych producentów owoców miękkich w Wielkiej Brytanii, a teraz współpracuje z firmą Bosch nad optymalizacją oprogramowania i konstrukcją ramion robotów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI