Kontakt z redakcją:

Agnieszka Kołodziej
telefon: 517 022 533

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.)
00-867 Warszawa
e-mail: redakcja@sadyogrody.pl
tel. +48 (22) 550 69 18

Magdalena Brzózka
redaktor prowadząca
e-mail: magdalena.brzozka@ptwp.pl
tel. +48 (22) 550 69 25

Paulina Piwowarek
redaktor prowadząca
e-mail: paulina.piwowarek@ptwp.pl
tel. +48 (22) 550 69 24

Krystyna Zagórska
dziennikarka
e-mail: krystyna.zagorska@ptwp.pl
tel. +48 (22) 550 69 29
agnieszka.kotwica@ptwp.pl

Aneta Gwara-Tarczyńska 
dziennikarka
e-mail: aneta.gwara@ptwp.pl
tel. +48 501 943 110

Sylwia Sałyga
dziennikarka
e-mail: sylwia.salyga@ptwp.pl  
tel. +48 (22) 550 69 24

Stali współpracownicy:

Albert Katana
e-mail: albert.katana@ptwp.pl 

Michał Gwara 
e-mail: michal.gwara@ptwp.pl

 

Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon +48 (32) 209 13 03

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
telefon: +48 692 427 870
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 356 76 22
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

PATRONATY
patronaty@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI
rozwój i promocja portali
e-mail: kontakt@ptwp.pl
Milena Szygulska

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor)
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW
e-mail: promocja@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
e-mail: kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 356 76 35, +48 606 687 836
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
e-mail: studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
e-mail: kuba@ptwp.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI