Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi w konkursie będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Redakcja portalu sadyogrody.pl zaprasza firmy z branży sadowniczej i ogrodniczej do wzięcia udziału w konkursie. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 2.08.2021 r. do 3.11.2021 r.

Zgłoszenia dokonać mogą producenci i dystrybutorzy produktów w terminie do 15.09.2021 r. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń jury przyzna nagrody w 3 kategoriach: środki ochrony roślin, nawozy, maszyny i technologie.

W skład jury wchodzą wybitni specjaliści, a także wybrani redaktorzy i dziennikarze redakcji www.sadyogrody.pl. Oprócz nagród przyznawanych przez Komisję Konkursową, zachęcamy także naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany przez nich produkt. Internetowe głosowanie na INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2021 będzie prowadzone w terminie od 22 września do 11 października 2021 r. na stronie portalu www.sadyogrody.pl.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy w listopadzie 2021 r.