Rozpoczynamy V edycję konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2020, którego wyniki ogłosimy w październiku 2020 r. podczas uroczystej gali.

Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi w konkursie będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Redakcja portalu sadyogrody.pl zaprasza firmy z branży sadowniczej i ogrodniczej do wzięcia udziału w konkursie. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 3.08.2020 r. do 30.10.2020 r.

Zgłoszenia dokonać mogą producenci i dystrybutorzy produktów w terminie do 15.09.2020 r. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń jury przyzna nagrody w 5 kategoriach: środki ochrony roślin, nawozy, maszyny i technologie, nowe odmiany owoców i warzyw oraz finanse ogrodnika .

W skład jury wchodzą wybitni specjaliści, a także wybrani redaktorzy i dziennikarze redakcji www.sadyogrody.pl. Oprócz nagród przyznawanych przez Komisję Konkursową, zachęcamy także naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany przez nich produkt. Internetowe głosowanie na INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2020 będzie prowadzone w terminie od 21 września do 11 października 2020 r. na stronie portalu www.sadyogrody.pl.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy w październiku 2020 r.