Zgniłe truskawki w Biedronce. Sieć wyjaśnia

Autor: www.gazetalubuska.pl 18 lutego 2021 09:56

Zgniłe truskawki w Biedronce. Sieć wyjaśnia Po rozpakowaniu zakupionego towaru, okazało się, że wszystkie truskawki są zgniłe/ Fot. gazetka promocyjna Biedronka

Pan Michał kupił w sklepie Biedronka przy ul. Bartoka na Widzewie, reklamowane w telewizji truskawki. Po otwarciu 250-gramowego opakowania, nie znalazł ani jednego zdrowego owocu. Wszystkie truskawki były zgniłe - podaje gazetalubuska.pl.

Mężczyzna dzień wcześniej zobaczył w telewizji reklamę produktu. - Pomyślałem, że kupię je dzieciom. Szczególnie, że miało kosztować w promocji- 2,99 zł za opakowanie. Gdy poszedłem do sklepu, paleta truskawek od razu rzuciła mi się w oczy. Wybrałem wyglądające na zdrowe owoce i i poszedłem do kasy - opowiada łodzianin. 

Niestety już w domu, po rozpakowaniu zakupionego towaru, okazało się, że wszystkie truskawki są zgniłe. Owoce wylądowały w koszu...

Co na to sieć? - Jakość oferowanych przez nas produktów jest dla nas priorytetem. Opisana przez klienta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Standardowo w sytuacji, w której klient jest niezadowolony z jakości nabytego towaru, może go reklamować w każdym naszym sklepie, niezależnie od tego, gdzie dokonał zakupu - mówi Krzysztof Tomczyk, kierownik sprzedaży produktów świeżych, Jeronimo Martins Polska S.A.

Więcej: gazetalubuska.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI