Większa podaż czereśni. Jak kształtują się ceny w hurcie?

Autor: www.sadyogrody.pl 21 czerwca 2021 15:53

Większa podaż czereśni. Jak kształtują się ceny w hurcie? Jakie ceny czereśni w hurcie?/ fot. unsplash

Na rynkach hurtowych zwiększa się podaż krajowych czereśni. Według analizy serwisu sadyogrody.pl czereśni oscylują w granicach 4,50-20 zł za kilogram, w zależności regionu kraju.

Na Rynku Hurtowym Bronisze za czereśnie krajowe trzeba zapłacić 4,5-10 zł za kilogram, w zależności od jakości i odmiany. Pierwsze notowania cenowe z tego rynku oscylowały w granicach 7-9 zł/ kg (odmiana Rivan). Drożej trzeba było zapłacić za odmianę Burlat - ok. 15 zł/ za kg.

Na Rynku Hurtowym Elizówka czereśnie kosztują 12-15 zł/ za kg. W porównaniu do początkowego okresu sprzedaży - nastąpiły niewielkie wzrosty cen.

Podobny poziom cenowy jest na Łódzkim Rynku Hurtowym Zjazdowa. Maksymalnie czereśnie kosztują 15 zł za kilogram. Producenci i handlowcy w tej lokalizacji oferują czereśnie od 7 zł.

Drożej jest na Wielkopolskiej Giełdzie Rolno-Ogrodniczej w Poznaniu. Tu stawki za czereśnie dochodzą do 20 zł/ za kg. Ceny czereśni oscylują w granicach 10-20 zł/kg.

Jakie ceny czereśni na Giełdzie Goławin?

Na Giełdzie Goławin czereśnie kosztują  7-10 zł/ za kg. W dniu wczorajszym (20.06) za czereśnie trzeba była zapłacić 10-11 zł za kilogram.

Czereśnie - dodaj ogłoszenie sprzedaży na gieldarolna.pl!

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI