W.Legutko sprzedaje mieszanki nasion do stworzenia łąk kwietnych w Lidlu

Autor: www.sadyogrody.pl 17 maja 2021 16:35

W.Legutko sprzedaje mieszanki nasion do stworzenia łąk kwietnych w Lidlu W Lidlu pojawią się mieszanki nasion do stworzenia łąk kwietnych polskiego przedsiębiorstwa z rodzinną tradycją – W. Legutko.fot. materiały prasowe

W Lidlu pojawią się mieszanki nasion do stworzenia łąk kwietnych polskiego przedsiębiorstwa z rodzinną tradycją – W. Legutko.

Na jednej łące może występować nawet 300 gatunków roślin i zwierząt. Łąka to również przestrzeń do życia, pożywienia i rozmnażania dla owadów. Szczególnie pszczoły, odgrywają ogromną rolę w całym ekosystemie, m.in. zapylając rośliny. 

Sieć Lidl Polska proponuje w swojej najnowszej ofercie różne mieszanki nasion dzikich roślin do nasadzenia łąk. Jest to doskonała zabawa i edukacja dla najmłodszych oraz wsparcie dla środowiska. Jednocześnie łąka odpłaci się nam swoim pięknem i kolorem.

W ofercie od poniedziałku, 17.05 w sprzedaży będą dostępne różne warianty nasion, w tym: mieszanka dzikich roślin przyjazna pszczołom, mieszanka roślin wabiących motyle, mieszanka roślin dziko rosnących, mieszanka roślin o pachnących kwiatach oraz mieszanka roślin „na ostatnią chwilę”. Jedno opakowanie nasion kosztuje 19,99 zł i starcza na obsianie 25 mkw powierzchni. Producentem mieszanek jest polskie przedsiębiorstwo z rodzinną tradycją – W. Legutko.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI