Truskawki 2022: Handel przystopował. Jakie ceny w hurcie?

Autor: www.sadyogrody.pl 22 czerwca 2022 19:06

Truskawki 2022: Handel przystopował. Jakie ceny w hurcie? Truskawki 2022: Handel przystopował. Jakie ceny w hurcie?/ fot.sadyogrody.pl

Dziś o wczesnym poranku na Rynku Bronisze podaż truskawki była duża. W porównaniu do dnia poprzedniego, dzisiejszy handel truskawką niestety przystopował.

Od godziny 3 rano handel truskawką był zgoła inny niż w dniu wczorajszym. Dziś w sprzedaży było znacznie więcej towaru, jednak zainteresowanie było nieporównywalnie słabsze niż we wtorek, kiedy kupcy intensywnie poszukiwali truskawki.

Jakie ceny za łubiankę truskawek w hurcie?

Ceny również niezadowalające. W dniu wczorajszym spokojnie można było sprzedać łubiankę za 16 zł. Natomiast dziś trudno było osiągnąć tę cenę.

Dziś ceny o wczesnych godzinach porannych wynosiły od 13 do nawet 24 zł za łubiankę. Niestety, pierwsze sprzedawały się truskawki najtańsze. Sprzedawcy, którzy chcieli szybko upłynnić towar oddawali owoce po 13-14 zł. Większość ceniła swoje owoce na 16 zł za łubiankę. Ci którzy cenili je drożej, mieli trudności ze znalezieniem kupca. Wiele samochodów zjechało z placu nie sprzedawszy owoców. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI