Serbskie jabłka klasy premium będą eksportowane do Indii

Autor: www.fruitnet.com 09 listopada 2020 10:48

Serbskie jabłka klasy premium będą eksportowane do Indii Serbskie jabłka klasy premium będą eksportowane do Indii/ fot. shutterstock.com

Wiodący indyjski importer świeżych owoców, firma IG International, ogłosiła, że pierwsza partia serbskich jabłek dotrze do Indii w połowie listopada - poinformował serwis Fruitnet .

IG zawarła stowarzyszenie z Cooperative of Pannonian Apple (COPA), wiodącym światowym eksporterem jabłek w Serbii, w celu importu serbskich jabłek premium.

COPA to nowo powstała spółdzielnia powstała z połączenia Juni Banat i Atos Fructum, dwóch serbskich firm zajmujących się produkcją jabłek. Powstała z chęci oferowania najwyższej jakości jabłek z sadów na Wzgórzach Panońskich na rynkach zagranicznych.

Dyrektor IG, Tarun Arora, powiedział:

- Kierujemy się zobowiązaniem do oferowania tego, co najlepsze dla wielbicieli indyjskich owoców i cieszymy się, że możemy teraz pozyskiwać jabłka z Serbii dla naszych indyjskich klientów. To posunięcie ma na celu spełnienie i przewyższenie oczekiwań indyjskich konsumentów pod względem smaku, jakości i wartości.

Taizun Patheria, konsul honorowy Republiki Serbii, powiedział, że pierwsza dostawa była kamieniem milowym dla obu krajów.

Konsulat Honorowy Serbii ogłasza, że ​​pierwszy eksport jabłek z Serbii ma dotrzeć do Indii w połowie listopada 2020 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI