Rynek hurtowy Bronisze to jedyne miejsce z prawdziwą ceną rynkową towaru

$data.author.description Autor: portalspozywczy.pl 24 listopada 2022 14:01

Rynek hurtowy Bronisze to jedyne miejsce z prawdziwą ceną rynkową towaru Rynek hurtowy Bronisze to jedyne miejsce z prawdziwą cenę rynkową towaru / fot.Bronisze

- Na Rynek Hurtowego w Broniszach koncentruje się podaż i zbyt towarów. Na tej podstawie w gospodarce rynkowej jest to jedyne miejsce na podstawie którego możemy odkryć prawdziwą cenę rynkową towaru - mówił dla portaluspozywczego.pl Janusz Byliński, prezes zarządu Bronisze.

 Rynek hurtowy w Broniszach jest największym tego typu obiektem nie tylko w Polsce, ale w Europie Środkowo-Wschodniej, a także drugim co do wielkości w Unii Europejskiej.

Jak tłumaczył Janusz Byliński, Rynek Bronisze to jedyne miejsce, gdzie na podstawie popytu i podaży możemy odkryć prawdziwą cenę rynkową towaru.

Kształtowanie się cen na Rynku Bronisze

Rynek nigdy nie jest obiektem czy przedmiotem transakcji (ani kupna, ani sprzedaży). Producenci i handlowcy sprzedają swoje towary, a kupcy zaopatrują się w towary. Na podstawie podaży i popytu kształtują się ceny rynkowe towaru.

– Nasz pracownik pobiera ceny od sprzedających i kupujących. Wprowadza je na naszą stronę internetową. Wiemy, że wiele transakcji dokonywanych poza rynkiem opiera się na naszych cenach – wyjaśniał Janusz Byliński podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Więcej w serwisie Portal Spożywczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI