Promocja na jabłka w Biedronce. Tak tanio jeszcze nie było

Autor: Aneta Gwara-Tarczyńska 17 lutego 2022 16:09

Promocja na jabłka w Biedronce. Tak tanio jeszcze nie było Biedronka po raz kolejny przeceniła polskie jabłka. Tym razem można je kupić za 1,39 zł/kg. / fot.sadyogrody

Biedronka po raz kolejny przeceniła polskie jabłka. Tym razem można je kupić za 1,39 zł/kg.

W najnowszej gazetce sieci handlowej Biedronka obowiązującej od 17.02 do 23.02 przecenione zostały polskie jabłka. 

Promocja na jabłka w Biedronce 

Jabłka prosto z polskich sadów kosztują 1,39 zł/kg. W ofercie dostępne są odmiany takie jak Ligol, Jonagold, Szampion, Gala, Alwa, Golden Delicious, Pinova. Oferta promocyjna na jabłka trwa dwa dni - do 19 lutego. 

Dotychczas najniższa zaobserwowana przez nas cena polskich jabłek w Biedronce wynosiła 1,49 zł/kg. Paradoksalnie cena jabłek mimo rosnących kosztów przechowywania została obniżona o 10 groszy. Jest to sytuacja zupełnie niedorzeczna. Nie mówiąc już o tym, jaką cenę otrzymał producent za te jabłka. 

Stokrotka obniżyła ceny jabłek

Pomiędzy sieciami handlowymi trwa bitwa cenowa. Każda stara się być bardziej konkurencyjna w stosunku do innych. W najnowszej gazetce promocyjnej sieci Stokrotce jabłka również zostały przecenione. W tym miejscu można je kupić za 1,49 zł/kg - czyli tyle ile wcześniej oferowała Biedronka podczas promocji. Nie wykluczone, że również Stokrotka za jakiś czas jeszcze obniży cenę jabłek. 

Okazuje się, że nikt nie bierze pod uwagę rosnących kosztów produkcji czy przechowywania. Co będzie dalej, Gala i Golden po 0,99 zł/kg w kwietniu? 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI