×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Misja gospodarcza do Singapuru i Wietnamu. Firmy mogą zgłaszać udział

Autor: PAP 18 listopada 2021 10:54

Misja gospodarcza do Singapuru i Wietnamu. Firmy mogą zgłaszać udział Misja gospodarcza do Singapuru i Wietnamu – rejestracja otwarta/ fot. za MRiRW

W terminie 27 marca – 2 kwietnia 2022 r. planowana jest misja gospodarcza do Singapuru i Wietnamu, a zainteresowane firmy z branży rolno-spożywczej mogą zgłaszać swój udział - poinformowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wyjaśniono, że do udziału w misji mogą się zgłaszać organizacje reprezentujące firmy z branży rolno‑spożywczej oraz producenci, mający siedzibę na terenie Unii Europejskiej.

Misji ma przewodniczyć komisarz Unii Europejskiej ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski.

Ministerstwo dodało, że w programie misji przewidziano udział w seminariach, wizyty terenowe oraz wydarzenia networkingowe.

Poinformowano, że zainteresowani udziałem w misji mogą zgłaszać swoje kandydatury poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej Komisji Europejskiej: https://ec.europa.eu/info/news/registrations-opened-participate-agri-food-high-level-mission-singapore-and-vietnam-2021-nov-08_en. Termin nadsyłania zgłoszeń to 30 listopada 2021 r.

"Sytuacja związana z pandemią COVID-19 może spowodować odwołanie wizyty w planowanym terminie. Zakwalifikowane organizacje będą na bieżąco informowane o statusie misji" - podsumowano. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI