Maczfit kupił kilka ton jabłek. Podkreśla, że wspiera sadowników

Autor: PP 29 października 2021 16:11

Maczfit kupił kilka ton jabłek. Podkreśla, że wspiera sadowników Maczfit kupuje jabłka od sadowników; fot. mat.pras.

Maczfit, lider rynku cateringu dietetycznego w Polsce, podkreśla, że wspiera lokalnych sadowników. Firma uzupełniła jadłospis klientów symbolicznym jabłkiem w ramach inicjatywy #WybieramPolskieJabłka.

Sytuacja polskich sadowników nie napawa optymizmem. Mają oni bowiem coraz większe trudności związane z rentownością stale drożejącej produkcji przy jednoczesnej obniżce cen rodzimego owocu. W związku z tym marka Maczfit w ramach inicjatywy #WybieramPolskieJabłka postanowiła wesprzeć polskich producentów, jednocześnie miło zaskakując swoich klientów.

Polskie jabłka w zestawach cateringowych Maczfit

Firma zakupiła kilka ton jabłek, które następnie dołożyła do wszystkich zrealizowanych przez klientów zamówień. Do podarunku firma dołączyła również list, w którym tłumaczy sytuację sadowników, zachęcając jednocześnie swoich klientów do zakupu i regularnego spożywania jabłek od rodzimych producentów.

Maczfit wspiera sadowników

– Kolejny raz udowadniamy, że Maczfit to nie tylko pyszne, zbilansowane posiłki, ale przede wszystkim firma odpowiedzialna społecznie, angażująca się w liczne inicjatywy wspierające potrzebujących. Tym razem są to dostawcy rodzimych produktów – mówi Małgorzata Wierzbicka, dyrektor marketingu i PR marki Maczfit.

To dobra inicjatywa. Miejmy nadzieję, że nie ostatnia i że działania firmy Maczfit skłonią inne firmy do wspierania sadowników!

Jak udało nam się ustalić, konsumenci spróbowali odmiany Alwa. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI