×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Lidl stawia na polskie gruszki i warzywa, Biedronka - na owoce egzotyczne

Autor: www.sadyogrody.pl 08 marca 2021 09:40

Lidl stawia na polskie gruszki i warzywa, Biedronka - na owoce egzotyczne Lidl i Biedronka przeceniają owoce i warzywa; fot. materiały prasowe

W poniedziałkowych (08.03) gazetkach Lidla i Biedronka, oprócz tulipanów, można znaleźć ciekawe oferty dotyczące owoców i warzyw. W Lidlu trwa tydzień polskich regionów, więc też i nasze produkty postanowiono przecenić. Z kolei Biedronka stawia na importowane truskawki, maliny czy melony.

W Lidlu w promocji można znaleźć polskie gruszki odmiany 'Konferencja' luzem w cenie 3,99 zł/kg. To obniżka o 20% z 4,99 zł. Co ciekawe, w ubiegły poniedziałek w gazetce promocyjnej Lidla promowano polskie gruszki za 2,79 zł/kg.

Wśród przecenionych polskich owoców i warzyw z Lidla znalazły się także: polska marchew za 1,79 zł/kg czy polskie boczniaki za 3,49 zł za opakowanie 250g.

W ofercie z okazji Dnia Kobiet są także truskawki w cenie 7,99 zł za 340g.

Z kolei Biedronka w najnowszej gazetce stawia na owoce egzotyczne, które mają być zwiastunem lata. W dyskontach sieci można nabyć m.in. truskawki w cenie 9,99 zł za 500g czy maliny za 7,99 zł za 125 g. 

Owoce - dodaj oferty kupna lub sprzedaży na gieldarolna.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI