Lidl sprzedaje polskie ziemniaki w promocyjnej cenie

Autor: www.sadyogrody.pl 13 września 2021 16:40

Lidl sprzedaje polskie ziemniaki w promocyjnej cenie Lidl sprzedaje polskie ziemniaki w promocyjnej cenie/fot. shutterstock.com

Od 13 września w sklepach Lidl Polska wszystkie polskie ziemniaki w opakowaniu można kupić o 40% taniej z kuponem Lidl Plus

Różne odmiany ziemniaków w ofercie Lidla

Jesień to czas intensywnych zbiorów ziemniaków w całej Polsce. Producenci zaopatrują sklepy i oferują różnorodne odmiany tych warzyw. Polacy jedzą te warzywa pod każdą postacią – gotowane, smażone, pieczone, grillowane, faszerowane. Wykorzystują je również jako bazę do kopytek czy babki ziemniaczanej. Polska znajduje się obecnie na drugim miejscu w rankingu państw unijnych, które produkują ich najwięcej.

Na Ryneczku Lidla klienci mogą znaleźć wiele odmian ziemniaków. Od 13 września, w ofercie sieci dostępna jest promocja dla użytkowników aplikacji Lidl Plus – wszystkie polskie ziemniaki w opakowaniu klienci kupią o 40% taniej. Oferta dostępna będzie do wyczerpania zapasów.

Lidl: ziemniaki pochodzą ze zweryfikowanych plantacji

Na opakowaniach ziemniaków odnajdziemy pomocne opisy z przeznaczeniem kulinarnym danej odmiany. Sieć oferuje ziemniaki nadające się do tradycyjnego polskiego obiadu oraz ziemniaki sałatkowe mające odpowiednią konsystencję, dzięki której nie rozpadają się podczas krojenia.

Lidl sprzedaje również tradycyjne polskie odmiany ziemniaków z Wielkopolski, ziemniaki mączyste – do babek, farszy, kopytek czy klusek, ziemniaki do pieczenia oraz z ekologicznych upraw.

Ziemniaki oferowane przez Lidl Polska pochodzą z zarejestrowanych i zweryfikowanych plantacji. Wszyscy dostawcy posiadają certyfikaty GLOBAL G.A.P., które są gwarancją spełniania standardów dobrych praktyk rolniczych i produkcyjnych, a także certyfikaty GRASP świadczące o zapewnianiu przez producentów bezpieczeństwa i jakości w gospodarstwie.  

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI