Jabłka Idared spod Brodnicy wzbogacą ofertę Biedronki

Autor: www.sadyogrody.pl 28 maja 2020 08:27

Jabłka Idared spod Brodnicy wzbogacą ofertę Biedronki Lokalne zgłoszenia dotyczą też polskich warzyw i owoców/ fot. shutterstock

Dzięki akcji Biedronki „Czas na wspieranie małych producentów” kolejne produkty zyskują nowych fanów wśród klientów sieci. Do nowych produktów w ofercie dochodzą owoce od regionalnych dostawców – jabłka odmiany Idared spod Brodnicy.

- Nasza akcja pokazuje jak wielki potencjał drzemie w mniejszych, lokalnych producentach. Cieszymy się, że z każdym tygodniem wprowadzamy coraz więcej ich produktów do naszej oferty. Korzystamy na tym wszyscy – producenci znajdując kolejnych odbiorców, klienci kupując regionalne smaki, a Biedronka stale poszerzając swoją ofertę - mówi Michał Gontarz, dyrektor handlowy odpowiedzialny w sieci Biedronka m.in. za program „Czas na wspieranie małych producentów".

Lokalne zgłoszenia dotyczą też polskich warzyw i owoców. Biedronka w swojej strategii od lat kładzie nacisk na oferowanie klientom polskich produktów z tej kategorii. Do tej pory do programu zgłosiło się 20 producentów z tej kategorii. Biedronka analizuje możliwości współpracy z nimi w obecnym i przyszłym sezonie, a z pierwszymi już rozpoczęła regularne dostawy.

- Gdy dowiedziałem się o programie „Czas na wspieranie małych producentów” pomyślałem, że to szansa dla naszej rodzinnej firmy, żeby nawiązać współpracę na poziomie lokalnym i zapewnić współpracę z dużym renomowanym odbiorcą. Biedronka wyraziła zainteresowanie naszymi jabłkami i od połowy maja regularnie, co tydzień, dostarczamy odmianę Idared do centrum dystrybucyjnego Biedronki w Grudziądzu, a jednocześnie przygotowujemy się do rozpoczęcia dostaw naszego brokułu - mówi Cezary Stachewicz, właściciel gospodarstwa spod Brodnicy.

Akcja „Czas na wspieranie małych producentów” jest prowadzona przez Biedronkę bezterminowo, a produkty trafiają do specjalnej oferty regularnie co dwa tygodnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI