×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Indie kluczowym rynkiem dla jabłek z Fruit-Group

Autor: www.sadyogrody.pl/ Freshplaza 30 sierpnia 2021 15:22

Indie kluczowym rynkiem dla jabłek z Fruit-Group Fruit-Group w nadchodzącym sezonie skoncentruje się na rynku azjatyckim/ fot. pixabay

Fruit-Group, spodziewa się, że w tym roku będzie spore zróżnicowanie pod względem jakości jabłek, ze względu na różne wyzwania związane z pogodą - mówi na łamach Freshplaza, Emilia Lewandowska,  kierownik biura Fruit Group.

- Spodziewamy się rozpocząć zbiory odmiany Gala Royal około 10 września. W porównaniu z poprzednimi dwoma latami zbiory będą w tym sezonie wyższe. Różnorodność pod względem jakości jest jednak duża, ponieważ na niektórych terenach wystąpił grad, który całkowicie zniszczył sady - mówi Emilia Lewandowska.

Fruit-Group w nadchodzącym sezonie skoncentruje się na rynku azjatyckim. - W tym roku uważamy, że Indie będą najważniejszym rynkiem dla naszej firmy. Wietnam i Zjednoczone Emiraty Arabskie również będą dla nas solidnymi rynkami. Oczywiście nadal jesteśmy oddani naszym europejskim odbiorcom, ponieważ mamy stałych klientów -  dodaje Emilia Lewandowska z Fruit Group.

 

Jabłka - dodaj ofertę na gieldarolna.pl!

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI