Branża ogrodnicza na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017

Autor: www.sadyogrody.pl 29 października 2017 13:55

Branża ogrodnicza na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017 fot. PTWP

Redakcja serwisów portalspozywczy.pl oraz sadyogrody.pl zapraszają na jubileuszową X edycję Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Będziemy rozmawiać m.in. o sukcesach eksportowych polskich owoców i warzyw. Chcemy podkreślać, że bez silnego i zorganizowanego rolnictwa, nie będzie prężnie działających firm spożywczych!

Branża rolno-spożywcza w ostatnich latach wykonała ogromną pracę. W tym roku eksport polskiej żywności ma przekroczyć 25 mld euro. Mamy skalę i potrafimy produkować produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Jednak nie byłoby to możliwe bez mocnego zaplecza w postaci dużego biznesu agrarnego i przewag kosztowo-technologicznych.

Jubileuszowa X edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Na uczestników czekają najważniejsze dyskusje branżowe, osobiste spotkania i networking, prezentacja najważniejszych trendów rynkowych i konsumenckich, warsztaty dla start-upów spożywczych i dedykowanych sektorowi retail.

Państwa uwadze polecamy poniższe debaty:

- Rewolucja w branży spożywczej pod dyktando nowej ekonomii: trendy, innowacje, wyzwania

- Rynek wobec trendów kulinarnych i prozdrowotnych: od żywności zdrowej, funkcjonalnej, do superfoods

- Naturalność, jakość, bezpieczeństwo – trzy filary produkcji i promocji polskiej żywności

- Innowacje w branży mleczarskiej pod dyktando trendów rynkowych

- Integracja w branży mięsnej – rynek, perspektywy, wyzwania.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

Dodatkowo - podczas wieczornej Gali 6 listopada zostaną wręczone "Certyfikaty Dobry Produkt". 

Wśród produktów wyróżnionych przez jury znalazł się YABU Natural Energy Drink zgłoszony przez Grupę Producentów Owoców La-Sad. Yabu to naturalny, wyciskany na zimno, nierozcieńczany sok jabłkowy (NFC) w połączeniu z kofeiną z liści zielonej herbaty i wyciągiem z owoców guarany. Napój został wyróżniony w kategorii "Produkt innowacyjny".

W kategorii "Produkt wysokiej jakości" jury wyróżniło świeże jabłka "Gala" zgłoszone przez firmę Handlopak z miejscowości Konary w gminie Warka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI