×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Biedronka przecenia lokalne jabłka, ale pominięto owoce grójeckie

Autor: www.sadyogrody.pl 18 czerwca 2021 08:03

Biedronka przecenia lokalne jabłka, ale pominięto owoce grójeckie Biedronka z nową promocją na jabłka; fot. shutterstock.com / mat.własne

Biedronka  - ślad za Lidlem - przecenia jabłka o 50 proc. Tylko, że postawiła na pakowane owoce z poszczególnych regionów Polski. Wydaje się jednak, że zapomniano o grójeckim zagłębiu sadowniczym.

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki postawiono na przeceny regionalnych jabłek. Są to 50-proc. zniżki, czyli podobnie co zaoferował Lidl kilka dni temu.

Czytaj: Lidl kupił od sadowników zapasy jabłek z ubiegłorocznych zbiorów

Jednak Biedronka postawiła nie na totalną wyprzedaż, ale niższe ceny owoców w wersji premium, czyli zapakowanych i z oznaczeniami, z których regionów Polski pochodzą.

Biedronka nie promuje jabłek z Grójca

Można więc kupić jabłka lubelskie, sandomierskie, łąckie i kujawskie. Wydaje się, że zapomniano o owocach z regionu grójeckiego, czyli z największego zagłębia sadowniczego w Polsce. Jabłka pakowane po 4 sztuki kosztują 2,49 zł, czyli pojedyncze jabłko kosztuje 0,62 zł. 

To sporo patrząc na to, że to akurat Biedronka przodowała ostatnio w trendzie zniżkowym polskich jabłek. Owoce luzem sprzedawano na promocjach w tym sezonie w cenach 1,99 zł / kg.

polskie jabłka w Biedronce

Jabłka i gruszki - sprawdź ofertę na gieldarolna.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI